Náš příběh

Jsme česká firma, která se zabývá kovovýrobou. Naše technologie umožňuje výrobu od drobností až po námořní kontejnery. V době epidemie Covid-19 se na nás obrátili záchranáři, jestli bychom jim pomohli s výrobou stojanů pro dávkování dezinfekce.
První dojem byl, proč?

Vždyť držáků na dezinfekci je spousta typů. Stačí jen připevnit na zeď. No jo, ale v terénních stanech stěny nejsou. A ve venkovních prostorách také ne. A tak jsme naše dovednosti z práce s nerezí mohli využít pro dobrou věc – odolné venkovní stojany na dezinfekci. Potřeba a um dali vzniknout spolupráci, jejíž výsledkem jsou stojany na dezinfekci pro zdravotníky, školy, firmy, restaurace, vnitřní i venkovní prostory, města a obce.

Neumíme šít roušky. Ale umíme přimět „plech“ aby plnil účel. V této nelehké situaci máme dobrý pocit, že pomáháme tam, kde je to potřeba a spolupracujeme se záchranáři na vybavení měst a obcí dostatkem dezinfekčních míst, kterým pracovně říkáme LIFE POINTY. Pokud někde uvidíte stojany s dezinfekcí, použijte je a přijměte i naše přání „na zdraví“. Pokud Vám někde chybí, napište.